برترین ها – ترجمه از محمد کاملان: سیلوستر استالونه را همه می‌شناسیم و به‌خوبی می‌دانیم از آن هنرپیشه‌های خودساخته هالیوودی است که پله‌های ترقی را با فیلم راکی آغاز کرد و مشابه شخصیت راکی در این فیلم هیچ‌وقت دست از کوشش و دنبال کردن هدف‌هایش برنداشت. نخستین نسخه از فیلم راکی تنها با بودجه‌ای حدود […]

برترین ها – ترجمه از محمد کاملان: سیلوستر استالونه را همه می‌شناسیم و به‌خوبی می‌دانیم از آن هنرپیشه‌های خودساخته هالیوودی است که پله‌های ترقی را با فیلم راکی آغاز کرد و مشابه شخصیت راکی در این فیلم هیچ‌وقت دست از کوشش و دنبال کردن هدف‌هایش برنداشت.

نخستین نسخه از فیلم راکی تنها با بودجه‌ای حدود ۱ میلیون دلار ساخته گردید و این فیلم فروشی ۲۱۳ میلیون دلاری داشت تا استالونه جوان را یک شبه به میلیونر و ستاره‌ای پرفروغ در دنیای سلبریتی‌های هالیوود تبدیل کند.

موفقیت‌ فیلم‌های بعدی استالونه نیز در کنار افتخار، ثروت زیادی برای او در پی داشت و وی مثل سایر سلبریتی‌ها در ولخرجی و خرید خودروهای گران‌قیمت ید طولایی دارد.

از آنجایی که سیلوستر استالونه سلیقه خوبی در انتخاب فیلم‌ها دارد و زیادتر فیلم‌هایی که در آن‌ها حضور پیدا کرده محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند بی شک سلیقه خوبی نیز باید در انتخاب خودرو داشته باشد.

با این حساب قصد داریم در ادامه با هم نگاهی به خودروها جذاب سیلوستر استالونه دارا باشیم که زیادی از طرفداران آرزوی این خودروها را دارند.

۲۰٫ مرسدس‌بنز اس‌ال ۶۵ ای‌ام‌جی سری مشکی

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

مرسدس‌بنز اس‌ال ۶۵ ای‌ام‌جی سری مشکیاین خودرو در مدل‌های مختلفی ارائه شده و تمامی آن‌ها در گروه خودروهای لاکچری و اشرافی قرار دارند اما انصافاً باید اظهار کرد حساب سری مشکی مرسدس‌بنز اس‌ال ۶۵ ای‌ام‌جی فرق می‌کند و با لوکس‌ترین خودروی این سری طرف هستیم که امکانات ویژه‌ و جذابیت زیادی دارد.

این خودرو به لحاظ قدرت نیز راننده‌ای مثل سیلوستر استالونه را کاملاً راضی نگه می‌دارد و یک پیشرانه توربوشارژ از نوع V12 در آن تعبیه شده که میزان ۶۶۱ اسب‌بخار نیرو در اختیار راننده قرار می‌دهد.

۱۹٫ بک‌درَفت ریسینگ آر‌تی۳ (BackDraft Racing RT3)

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

بدنه این خودرو نیز از جنس فیبر کربن ساخته شده تا وزن کمتری داشته باشد و از این طریق راننده به رزمایش بیشتری در خیابان‌ها دست پیدا نماید.

۱۸٫ بوگاتی ویرون

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

بک‌درَفت ریسینگ آر‌تی۳ (BackDraft Racing RT3)سلبریتی‌ها همیشه به تمایل تمایز می‌گردند و استالونه نیز برای اینکه علاقه خود به خودروهای کلاسیک را نشان دهد و با سایر سلبریتی‌ها فرق داشته باشد یک خودروی کلاسیک بک‌درفت ریسینگ آر‌تی۳ را انتخاب نموده است.

این خودرو که ظاهر قدیمی و آنتیک آن بی شک یادآور روزهای خوش گذشته برای سیلوستر استالونه است در کنار ظاهر زیبا از پیشرانه‌ای نیرومند نیز بهره گرفته است و یک موتور از نوع V8 را در آن می بینیم که میزان ۵۵۰ اسب‌بخار نیرو در اختیار راننده قرار می‌‌دهد.

بوگاتی ویروناگر نگاهی به کلکسیون خودروهای سلبریتی‌ها دارا باشید متوجه خواهید گردید که بوگاتی ویرون یک پای ثابت کلکسیون آن‌هاست و استالونه هم برای اینکه از این قافله عقب نماند یک مدل بسیار زیبا از بوگاتی ویرون را در گاراژ خود دارد.

بوگاتی ویرون سیلوستر استالونه از پیشرانه‌ توربوشارژ چهارگانه از نوع W16 بهره می‌گیرد و قدرتی برابر با هزار اسب‌بخار نیرو را در اختیار استالونه قرار می‌دهد تا با نهایت سرعت در خیابان‌ها جولان دهد. نیروی این موتور نیرومند به چهار چرخ خودرو جابه جا می‌شود و بوگاتی ویرون به گونه‌ای طراحی شده تا این نیروی فراوان را به سادگی مهار نماید.

۱۷٫ فراری ۵۹۹ جی‌تی‌بی فیورانو

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

بوگاتی ویرون نرخ گزافی دارد اما بعد از خرید نیز تنها افرادی از عهده حفظ و تعمیرات این خودرو برمی‌آیند که ثروت و مکنت بی‌حسابی دارا باشند.

جالب است بدانید هر کدام از لاستیک‌های بوگاتی ویرون چیزی حدود ۲۵ هزار دلار نرخ دارد.

از سوی دیگر تعمیرات این خودرو نیز تنها در فرانسه انجام می‌شود و در سایر کشورها کسی را نمی‌توانید پیدا کنید که تعمیرات بوگاتی ویرون را بلد باشد.

۱۶٫ مرسدس‌بنز جی ۶۳ ای‌ام‌جی

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

فراری ۵۹۹ جی‌تی‌بی فیورانواین خودرو یکی از خودروهای پیشتاز فراری در مسابقات از سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ بود و به عنوان یکی از خوب ترین خودروهای فراری به‌حساب می‌آید و در زمان تولید خود به‌عنوان قدرتمند‌ترین خودرو برای رانندگی در جاده‌های شهری و بیرون شهر شناخته می‌شد.

در فراری ۵۹۹ جی‌تی‌بی فیورانو شاهد حضور یک پیشرانه از نوع V12 هستیم که ۶۱۲ اسب‌بخار نیرو در اختیار راننده قرار می‌دهد.۵ جالب است بدانید خودروهای فراری از آن دسته خودروهایی نیستند که با‌گذشت سال‌های فراوان از نرخ آن‌ها کم گردد و به گفته قدیمی‌ها مشابه قالی کرمان به هر جقدر که عمر این خودروها زیادتر گردد به همان اندازه نرخ آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند.

بنابراین بی شک تعمیر و حفظ فراری ۵۹۹ جی‌تی‌بی فیورانو هزینه زیادی روی دست استالونه باقی می‌گذارد.

۱۵٫ رولزرویس فانتوم

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

مرسدس‌بنز جی ۶۳ ای‌ام‌جیاین شاسی‌بلند مرسدس‌بنز از آن دسته خودروهایی که در گاراژ زیادی از سلبریتی‌ها به چشم می‌خورد و سبب آن را می‌توان قدرت و اقتدار این خودروی شاسی‌بلند بزرگ دانست.۷۵ مرسدس‌بنز برای این خودروی خود یک پیشرانه توربوشارژ دوگانه از نوع V8 تعبیه کرده است، این پیشرانه که ظرفیتی برابر با ۵.

۵ لیتر دارد قادر است به سادگی ۵۳۶ اسب‌بخار نیرو را در اختیار راننده قرار دهد.

۱۴٫ پورشه پانامرا

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

مرسدس‌بنز جی ۶۳ ای‌ام‌جی به لحاظ امکانات و امکانات داخلی نیز چیزی کم و کسر ندارد و به عنوان خودروی شناخته‌ شده و قابل اعتمادی در بازار شناخته می‌شود.

رولزرویس فانتومانصافاً باید اعتراف نمود هر زمان که گفت وگو از خودروهای اشرافی و اشرافی مطرح می‌شود یاد برند لاچکری رولزرویس می‌افتیم و در بین تمامی خودروهای رولزرویس، مدل فانتوم این خودرو که ساخت نخستین نسخه آن به چیزی حدود یک قرن پیش باز می‌گردد توانسته اصالت خود را همیشه حفظ نماید و مدل‌های جدید رولزرویس فانتوم را در گاراژ زیادتر سلبریتی‌ها می بینیم.

رولزرویس فانتومی که استالونه در اختیار دارد مدلی بسیار نیرومند از این خودرو است و به یک پیشرانه ۶.

۷۵ لیتری از نوع V12 مجهز است که قدرتی برابر با ۴۵۳ اسب‌بخار نیرو در اختیار راننده قرار می‌دهد.

۱۳٫ مرسدس‌بنز ای‌ ۶۳ ای‌ام‌جی

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

قدرت این خودرو به سادگی توسط راننده مهار می‌شود و به لحاظ فنی چیزی کم و کسر ندارد اما این سکه روی دیگری نیز دارد و هزینه‌های تعمیر و حفظ رولزرویس فانتوم به اندازه‌ای است که تنها سلبریتی‌های تراز اول از عهده خرج‌های این خودروی گران‌قیمت بر می‌آیند.

پورشه پانامراطرفداران برند پورشه در سال ۲۰۰۹ از طراحی خودروهای موخر این برند دل خوشی نداشتند و پورشه خودروی پانامرا را برای بدست آوردن دل طرفداران معرفی کرد.

این خودرو امکانات خوبی داشت و به عنوان یک پورشه چهار در، گزینه خوبی به‌حساب می‌آمد.

۱۲٫ بنتلی کنتیننتال جی‌تی‌سی

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

این مورد ها موجب گردید تا سیلوستر استالونه نیز به این خودرو روی خوش نشان دهد و یک دستگاه پورشه پانامرا را به گاراژ خود اضافه کند.

فروش چشمگیر پورشه پانامرا ادامه داشت تا اینکه جایگاه ها تعمیرات این خودرو از هزینه‌های بالای حفظ آن خبر دادند و کار به‌قدری بالا گرفت که برخی از فروشنده‌ها از گارانتی کردن پورشه پانامرا به سبب هزینه‌ بالای قطعات آن صرف‌نظر کردند.

بنابراین پورشه پانامرا به خودرویی تبدیل گردد که تنها سلبریتی‌ها و مولتی‌میلیاردرها از عهده خرید و حفظ آن برمی‌آیند.۰

مرسدس‌بنز ای‌ ۶۳ ای‌ام‌جیاین سدان جذاب مرسدس‌بنز سال‌های زیادی است که تولید می‌شود و مدل‌های جدید آن همیشه نسبت به مدل قبلی به لحاظ ابعاد بزرگ‌تر طراحی شده‌اند.

۱۱٫ رولزرویس وریث کوپه (ROLLS-ROYCE WRAITH COUPE)

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

بنابراین با یکی از بزرگترین سدان‌های مرسدس‌بنز طرف هستیم که به لحاظ قدرت نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

مرسدس‌بنز ای‌ ۶۳ ای‌ام‌جی که سیلوستر استالونه در گاراژ خود حفظ می‌کند ذی ربط به سال ۲۰۱۰ است و این خودرو در زمان معرفی به عنوان قوی‌ترین سدان دنیا شناخته میشد.

یک پیشرانه V8 توربوشارژ دوگانه در این خودرو جا گرفته است و امکانات پیشرفته‌ و لوکسی را در داخل این خودرو می بینیم.

۱۰٫ فورد موستانگ جی‌تی شخصی‌سازی شده

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

بنتلی کنتیننتال جی‌تی‌سیدر این قسمت به یکی از محبوب‌ترین خودروهای سیلوستر استالونه آمدیم که سوار بر این خودرو به دفعات در خیابان‌های لس‌آنجلس رویت شده است.

بنتلی کنتیننتال جی‌تی‌سی ظاهری پرابهت دارد و به لحاظ فنی نیز با خودروی بسیار قدرتمندی طرف هستیم که باب دل استالونه است.

یک پیشرانه ۶.

۹٫ شورولت کامارو

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

۰ لیتری از نوع W12 در قلب بنتلی کنتیننتال جی‌تی‌سی جای گرفته است و میزان ۵۵۲ اسب‌بخار نیرو را در اختیار راننده قرار می‌دهد.

این خودرو چیزی زیادتر از ۲ تن وزن دارد و همین امر موجب شده تا در بنتلی کنتیننتال جی‌تی‌سی با پیشرانه‌ای نیرومند طرف باشیم که به سادگی وزن بسیار سنگین این خودرو را تحمل کند.

۸٫ کادیلاک سی‌تی اس وی

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

رولزرویس وریث کوپه (ROLLS-ROYCE WRAITH COUPE)وقتی گفت وگو از خودروهای لاچکری به میان می‌آید سلبریتی‌ها خساست به خرج نمی‌دهند و اهتمام می‌کنند با خرید گران‌ترین خودروها، مال و منال خود را به رخ سایر سلبریتی‌ها و طرفداران بکشند.

این امر موجب گردید تا سیلوستر استالونه به فکر خرید یک رولزرویس وریث کوپه ۳۵۰ هزار دلاری بیافتد.

۷٫ مرسدس‌بنز سی‌ال‌کی ۵۵ ای‌ام‌جی

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

این خودرو به لحاظ ابعاد از رولزرویس گوست کوچکتر است اما پیشرانه‌ نیرومند V12 را در قلب خود جای داده و ۶۲۴ اسب‌بخار نیرو در اختیار راننده قرار می‌دهد.

زیادتر خودروهای رولزرویس اصالت زیادی دارند و ریشه‌های ساخت مدل وریث این خودرو نیز به یک قرن پیش باز می‌گردد.

فورد موستانگ جی‌تی شخصی‌سازی شدهفورد توانست با ساخت موستانگ اسم این خودرو را در صنعت خودروسازی جاودانه کند و با یکی از قدرتمند‌ترین و خوب ترین خودروهای دنیا طرف هستیم که در سرتاسر جهان طرفدار زیادی دارد.

۶٫ هیبوی هات‌ راد ۱۹۳۲ (۱۹۳۲ HIBOY HOT ROD)

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

فورد موستانگ امکان دارد نسبت به سایر خودروهای این لیست نرخ گزافی نداشته باشد اما همیشه افزایش نرخ به معنای کیفیت زیادتر نیست و فورد موستانگ جی‌تی چیزی از سایر خودورهای این لیست کم ندارد.

سیلوستر استالونه پنجمین نسل از فورد موستانگ جی‌تی را در گاراژ خود دارد، این خودرو به یک پیشرانه V8 مجهز است و از آنجایی که شخصی‌سازی شده، قدرت و جذابیت خاصی در حد سلبریتی‌ سرشناسی مثل استالونه دارد.

۵٫ شورولت کوروت سی ۳ شخصی‌سازی شده

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

شورولت کاماروشورولت کامارو از آن خودروهایی است که همیشه طرفدار داشته و انصافاً باید اظهار کرد هر کدام از مدل‌های این خودرو جذابیت خاص خود را دارند اما کاماروهای جدید اقتدار بیشتری دارند و در نگاه فردی مثل استالونه که عاشق قدرت و اقتدار است زیادتر جلوه می‌کنند.

شورولت کامارو در آمریکا خودروی بسیار گران نرخ و لاچکری به‌حساب می‌آید و یک کاماروی جدید را می‌توان به نرخ کمتر از ۳۰ هزار دلار خریداری نمود و استالونه نیز که این پول‌ها برای او مشابه پول خرد است یک دستگاه شورولت کامارو به گاراژ خود اضافه کرده است تا علاقه خود را به این برند دوست داشتنی ثابت نماید.

۸٫

۴٫ تویوتا پریوس

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

کادیلاک سی‌تی اس ویدر سال ۲۰۰۴ شاهد پرده برداری سری سی‌تی‌اس از خودورهای کادیلاک بودیم، این خودرو به لحاظ طراحی ظاهری جذاب و پرابهت دارد و در قسمت‌های داخلی آن نیز امکانات لاکچری و بسیار شیکی استفاده شده است.

نخستین مدل سی‌تی‌اس وی کادیلاک به لحاظ فنی بهینه‌سازی‌ها را در قسمت موتور شاهد بوده و یک پیشرانه نیرومند V8 که ۴۰۰ اسب‌بخار نیرو تولید می‌کند در این خودرو جای گرفته است.

این خودرو نیز نسبت به خودروهای سلبریتی‌ها نرخ گزافی ندارد اما اقتدار کادیلاک موجب شده تا سیلوستر استالونه نتواند از آن چشم بپوشد و یک مدل کادیلاک سی‌تی اس او را در گاراژ این چهره معروف شاهد باشیم.

۷٫

۳٫ آئودی A8

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

مرسدس‌بنز سی‌ال‌کی ۵۵ ای‌ام‌جیبا نخستین نگاه به کلکسیون خودروهای استالونه می‌توان متوجه علاقه وی به برند مرسدس‌بنز گردید، این امر موجب شده تا دوباره در لیست خودروهای این سلبریتی با مرسدس‌بنزی طرف باشیم که مدل اول آن در اوایل سال ۲۰۰۰ میلادی راهی بازار گردید و سرصدای زیادی به پا کرد.

مرسدس‌بنز سی‌ال‌کی ۵۵ ای‌ام‌جی در قسمت داخل خودرویی در حد سلبریتی‌هاست و امکانات اشرافی زیادی دارد. این خودرو در فضای بیرون نیز از ظاهر جذابی بهره مند است و پیشرانه‌ای نیرومند از نوع V8 دارد که ۳۴۲ اسب‌بخار نیرو را در اختیار سیلوستر استالونه قرار می‌دهد.

همان‌گونه که اشاره گردید سال ساخت این مرسدس بنز به گذشته باز می‌گردد و با خودروی خیلی گران‌قیمتی طرف نیستیم اما دو مرتبه هم عشق استالونه به برند مرسدس‌بنز موجب حضور این خودرو در کلکسیون او شده است.

۶٫

۲٫ فولکس‌واگن فایتون

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

هیبوی هات‌ راد ۱۹۳۲ (۱۹۳۲ HIBOY HOT ROD)این خودرو که ظاهر آن قدیمی و کلاسیک به نظر می‌رسد طراحی جالبی دارد و با نگاه اول بزرگی چشمگیر چرخ‌های عقب نسبت به چرخ‌های جلو نظر شما را جلب می‌کند. جالب است بدانید هیبوی هات راد چندین بار توسط استالونه در خیابان‌های لس‌آنجلس رانده شده است و از آن خودروهایی است که بسیار مورد عنایت او قرار دارد.

این خودرو بر خلاف ظاهری که دارد در گروه خودروهای گران‌قیمت کلکسیون سیلوستر استالونه قرار نمی‌گیرد و نرخ آن چیزی بین ۲۰ تا نهایتاً ۳۰ هزار دلار است. ۵٫

شورولت کوروت سی ۳ شخصی‌سازی شدهدر میان تمامی شورولت‌های کوروتی که تاحالا ساخته شده‌اند مدل سی ۳ این خودرو آنچنان که باید و شاید نظر علاقه‌مندان به خودرو را جلب نکرد و معلوم نیست استالونه به چه سبب این خودرو را در کلکسیون خود نگهداشته است. شورولت کوروت سی ۳ به لحاظ ظاهر شاهد توجه علاقه‌مندان را جلب کند اما تجربه رانندگی خوبی ندارد و آنگونه که باید و شاید به لحاظ قدرت راننده را راضی نگه نمی‌دارد.

۱٫ موتورسیکلت شخصی‌ساز

نگاهی به خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه که همه آرزویش را دارند

با این حساب باید اظهار کرد عشق و علاقه استالونه به برند کوروت می‌تواند تنها سبب حضور کوروت سی ۳ در کلکسیون او باشد.

۴٫

تویوتا پریوسسلبریتی‌ها از آنجایی به خوبی می‌دانند اشخاص زیادی سبک زندگی آن‌ها را دنبال می‌کنند گاهی وقت ها دست به کارهایی برای بالا بردن فرهنگ جامعه می‌زنند.