منصور هادی تاکید کرد: هرگز اجازه نمی دهیم دولت مرکزی در یمن دو مرتبه تشکیل گردد. ریاست جمهوری استعفا داده یمن با تاکید بر اینکه یمنی ها هرگز توان ندارند بدون اینکه هر گروهی در کشور به حق خود دست یابد امنیت و ثبات را ایجاد کنند، اظهار کرد : نتیجه های اظهار کرد وگوی […]

منصور هادی تاکید کرد: هرگز اجازه نمی دهیم دولت مرکزی در یمن دو مرتبه تشکیل گردد.

ریاست جمهوری استعفا داده یمن با تاکید بر اینکه یمنی ها هرگز توان ندارند بدون اینکه هر گروهی در کشور به حق خود دست یابد امنیت و ثبات را ایجاد کنند، اظهار کرد : نتیجه های اظهار کرد وگوی ملی تنها راه حل برای آینده و محافظت امنیت و مقابله مردم یمن هست و دولتی مرکزی که قبل از این در صنعا وجود داشت، موجب گردید یمن به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم گردد.

این مقام دولت استعفا داده یمن تاکید کرد:  هدف از بحران اقتصادی که یمن از آن رنج می برد و شاهد کاهش اعتبار ریال این کشور در مقابل پول سایر کشورهاست سرنگون کردن دولت “مشروع” این مقام دولت استعفا داده یمن تاکید کرد:  هدف از بحران اقتصادی که یمن از آن رنج می برد و شاهد کاهش اعتبار ریال این کشور در مقابل پول سایر کشورهاست سرنگون کردن دولت “مشروع” بود.

منصور هادی در ادامه از مردم یمن خواست در مقابل این مشکلات حوصله پیشه کنند و اظهار کرد : ما در مسیر عادلانه برای ساکنان جنوب و ساکنان منطقه های مرکزی و شمالی یمن حرکت می نماییم و هرگز از این راه باز نخواهیم گشت.

انتهای پیام