به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، عبدالمحمد زاهدی در بازدید از شرکت نیرومحرکه در شهرک صنعتی البرز گفت: با هدف ارزیابی مشکلات واحدهای تولیدی و رسیدن به راهکارهایی برای حل آنان هرهفته بازدیدهای مستمری از واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی استان صورت می پذیرد. وی اضافه کرد: پشتیبانی از واحدهای تولیدی مشروط به شرایط موجود […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، عبدالمحمد زاهدی در بازدید از شرکت نیرومحرکه در شهرک صنعتی البرز گفت: با هدف ارزیابی مشکلات واحدهای تولیدی و رسیدن به راهکارهایی برای حل آنان هرهفته بازدیدهای مستمری از واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی استان صورت می پذیرد.

وی اضافه کرد: پشتیبانی از واحدهای تولیدی مشروط به شرایط موجود و فعلی نیست و همه دستگاه ها و مسئولان دولتی و اجرایی و سازمان ها و نهادها کمک به تولید را در هر شرایطی وظیفه خود می ‎دانند.

وی با اشاره به اینکه نیرومحرکه بزرگ ترین تولید کننده قطعات خودور در کشور هست و کل گیربگس مورد احتیاج شرکت ایران خودرو را تولید می کند، اضافه کرد: این واحد تولیدی از حجم تهی خود برای تأمین نیازهای سایر شرکت های خودروسازی استفاده می نماید و هم حالا برای بازسازی و نوسازی خود با مشکلاتی رو به رو هست.

زاهدی ابراز کرد: برای برطرف این مشکلات نشستی را با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی تشکیل خواهیم داد تا متناسب با وظیفه ها دستگاه های اجرایی برای بازسازی، نوسازی و تأمین مراجع مالی این شرکت هم فکری صورت گیرد.

انتهای پیام