به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، «حبیب الله نیکزادی» صبح امروز ۱۰ آبان ماه ماه در شورای معادن استان کرمان اظهار کرد: معادن و صنعت های باید حساب های خود را در شعب بانک های استان معطوف کنند. وی دنبال کرد: امروزه همه بانک ها به طور آنلاین کار می کنند و در نقطه […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، «حبیب الله نیکزادی» صبح امروز ۱۰ آبان ماه ماه در شورای معادن استان کرمان اظهار کرد: معادن و صنعت های باید حساب های خود را در شعب بانک های استان معطوف کنند.

وی دنبال کرد: امروزه همه بانک ها به طور آنلاین کار می کنند و در نقطه ای که از ایران باشیم توان داریم از حساب های خود پول برداشت کنیم، اما معادن و صنعت های استان باید مراجع مالی خود را به استان جابه جا کنند تا استان بتواند از طریق این مراجع مالی برخی  مشکلات استان را رفع کند.

نماینده مردم پنج شهرستان شرقی استان در مجلس شورای اسلامی ارمغان معادن برای کرمانی ها را قدری اشتغال و آلایندگی دانست و اظهار کرد: بدون هیچ ملاحظه ای قانون جابه جایی حساب شرکت ها به استان ها اجرا گردد.

وی با اشاره به میزان اشتغال صنعت های و معادن، افزود: شمار بیکاران استان به میزانی هست که جامعه را آزار می دهد، باید همه مراجع معادن و صنعت های به استان بیاید، تا در زمینه رفع کردن این مشکل گام برداریم.

انتهای پیام