خبرگزاری فارس: نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به اینکه تحریم‌ها بر علیه ایران همیشه اعمال می‌شود باید طرح اقتصاد مقاومتی را اجرا و جلوی اسراف بین مردم گرفته گردد. نادر قاضی‌پور با اشاره به اینکه روز ۱۳ آبان ماه روز فوت آمریکاست اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران […]

خبرگزاری فارس: نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به اینکه تحریم‌ها بر علیه ایران همیشه اعمال می‌شود باید طرح اقتصاد مقاومتی را اجرا و جلوی اسراف بین مردم گرفته گردد.

نادر قاضی‌پور با اشاره به اینکه روز ۱۳ آبان ماه روز فوت آمریکاست اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با صلابت زیادتر پیش می‌رود و تحریم‌ها بر علیه ایران موجب افزایش تولیدات داخلی شده و اعتقاد مردم و مسئولین به تولید داخلی زیادتر می‌شود.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه تحریم‌ها بر علیه ایران همیشه اعمال می‌شود باید طرح اقتصاد مقاومتی را اجرا و جلوی اسراف بین مردم گرفته شده و علاوه بر این با دست کم ابزارها حداکثر استفاده را بکنیم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح نمود: اگر تحریمی هم نسبت به مردم ایران اعمال گردد، مردم ایران همان‌طور که در طول ۴۰ سال هیچ ذلتی را نپذیرفته و با سربلندی و عزت زندگی کردند دو مرتبه باسربلندی و عزت به زندگی خود ادامه خواهند داد.

وی اظهار کرد: آمریکا چه در جنگ یمن چه در جنگ سوریه، ضربه بسیاری را از ایران دیده و رانده شده هست و علاوه بر این در بحث لانه جاسوسی، نیز آمریکا از ایران زخم خورده و به صورت واضح با ملت ایران خصومت دارد.