حجت الاسلام علی رضا سلیمی در اظهار کرد وگو با ایسنا، اظهار کرد: کارکرد و تصمیم های کابینه نشان می دهد که پاسخگوی نیازهای کشور در جنگ اقتصادی نیست. امروز سخن گرایش ها و جناح های سیاسی و افکار عمومی در مورد کابینه دولت تقریبا یکسان هست. اگر رییس جمهور کابینه را تغییر ندهد گذر […]

حجت الاسلام علی رضا سلیمی در اظهار کرد وگو با ایسنا، اظهار کرد: کارکرد و تصمیم های کابینه نشان می دهد که پاسخگوی نیازهای کشور در جنگ اقتصادی نیست.

امروز سخن گرایش ها و جناح های سیاسی و افکار عمومی در مورد کابینه دولت تقریبا یکسان هست. اگر رییس جمهور کابینه را تغییر ندهد گذر از شرایط جنگی بسیار دشوار و غیرقابل تحمل خواهد گردید.

وی نابسامانی های ارزی کشور را متوجه تصمیم گیران اقتصادی کشور دانست و زیادی از مشکلات اقتصادی کشور را به علت تصمیم های غلط کابینه دانست و اظهار کرد: تاراج ۳۳ میلیارد دلار از ذخایر ارزی کشور زمانی رخ داد که رییس کل پیشین بانک مرکزی ایده های نادرستش را به اجرا درآورد. برای حل چالش های اقتصادی متاثر از تصمیم های اشتباه اقتصادی باید دست به دست هم دهیم.

نماینده مردم محلات در مجلس خطاب به دولتمردان درخواست کرد: تذکرات مشفقانه مجلس و نماینده های مردم را حمل بر مشارکت کنید نه حمل بر مسائل دیگر.

سلیمی تیم اقتصادی دولت را مثل ظروف مرتبطه دانست و اضافه کرد: وزرای تعاون، اقتصاد، راه، نفت، صنعت، جهادکشاورزی و بانک مرکزی در کنار جهانگیری، نهاوندیان و نیلی عقل منفصل اقتصادی رییس جمهور را تشکیل می دهند که با انتقال یا جایگزین کردن بعضی از آنها، تیم اقتصادی دولت در شرایط جنگی را شکل می دهد.

انتهای پیام