به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری فرانسه، لوئیس آلماگرو، رییس سازمان کشورهای آمریکایی، اظهار کرد : نباید گزینه دخالت نظامی با هدف از میان برداشتن بحران اقتصادی و سیاسی متاثر از فعالیت های نیکولاس مادورو، رییس جمهوری ونزوئلا را حذف نماییم. سازمان کشورهای آمریکایی یا OAS یک سازمان منطقه ای هست که در […]

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری فرانسه، لوئیس آلماگرو، رییس سازمان کشورهای آمریکایی، اظهار کرد : نباید گزینه دخالت نظامی با هدف از میان برداشتن بحران اقتصادی و سیاسی متاثر از فعالیت های نیکولاس مادورو، رییس جمهوری ونزوئلا را حذف نماییم.

سازمان کشورهای آمریکایی یا OAS یک سازمان منطقه ای هست که در سال ۱۹۴۸ پایه ریزی گردید که ۳۵ عضو دارد و مقر آن در واشنگتن هست.

در همین حال نیکولاس مادورو نیز به سربازان و ارتش ونزوئلا تاکید کرده تا برای عکس العمل نشان دادن به هجوم احتمالی آمریکا آمادگی لازم را دارا باشند.

جدیدا نیز روزنامه نیویورک تایمز به نقل از مراجع آمریکایی و ونزوئلایی گزارش داده هست که دولت واشنگتن با بعضی از افسران متمرد ارتش ونزوئلا برای برنامه ریزی به منظور سرنگونی دولت این کشور اظهار کرد وگویی داشته هست.

دولت ونزوئلا با بحران های اقتصادی و سیاسی بنابراین کاهش جهانی نرخ نفت و تحریم های آمریکایی دست و پنجه نرم می کند.

انتهای پیام