خبرنما
39 بازدید ۱۳۹۷/۰۶/۲۸

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/khabarn4/public_html/wp-content/themes/khabar/single.php on line 44

بشار جعفری: غرب از دو سال پیش از شروع بحران در سوریه در حال برنامه ریزی برای جنگ بود


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/khabarn4/public_html/wp-content/themes/khabar/single.php on line 57

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از شبکه خبری المنار، بشار جعفری، نماینده دایم سوریه در سازمان ملل در جلسه شورای امنیت در مورد سوریه اظهار کرد: غرب قصد داشت با هدف تغییر موضع های و سیاست های سوریه و از بین بردن هویت فرهنگی و قومی آن، به این کشور حمله نماید. طرح غرب در سوریه در خدمت طرح خاورمیانه جدید بوده و شبیه طرح اسرائیل برای از بین بردن حق مردم فلسطین درخصوص تشکیل کشور مستقل هست.

وی اظهار کرد: رولان دوما، وزیر خارجه اسبق فرانسه در سال ۲۰۱۳ اقرار کرد که مسئولین انگلیسی گفته اند کشورشان با شرکای دیگر برای هدف قرار دادن سوریه از پیش از دو سال از شروع جنگ برنامه ریزی می کردند. لورنس ویلکرسون، ژنرال آمریکایی که معاون کالین پاول، وزیر خارجه اسبق آمریکا را برعهده داشت جدیدا افشا کرد که “حامی های جنگ بر علیه سوریه دنبال دستاویزی برای توجیه تجاوزشان بر علیه این کشور می باشند و پس از عراق این هدف دومشان هست تا بعداً بتوانند به هدف پایانی شان در مورد سقوط ایران برسند”.

لورنس ویلکرسون، ژنرال آمریکایی که معاون کالین پاول، وزیر خارجه اسبق آمریکا را برعهده داشت جدیدا افشا کرد که “حامی های جنگ بر علیه سوریه دنبال دستاویزی برای توجیه تجاوزشان بر علیه این کشور می باشند و پس از عراق این هدف دومشان هست تا بعداً بتوانند به هدف پایانی شان در مورد سقوط ایران برسند”. دولت فرانسه به پشتیبانی سیاسی از گروه های تروریستی در سوریه ادامه می دهد و این در حالی هست که همین تروریست ها کسانی می باشند که حمله به سالن “باتاکلان” جعفری تصریح کرد: رهایی جان سوریه ای ها نیازمند مشارکت با دولت سوریه و پشتیبانی از تلاش های آن برای از بین بردن آفت تروریسم هست. دولت فرانسه به پشتیبانی سیاسی از گروه های تروریستی در سوریه ادامه می دهد و این در حالی هست که همین تروریست ها کسانی می باشند که حمله به سالن “باتاکلان” پاریس را انجام دادند.

سوریه همچنان برای تحقق حل و فصل سیاسی بحران از طریق گفتگوها سوری- سوریه ای بدون دخالت بیگانه ادامه می دهد و مقابله با تروریسم را در اولویت خود دارد. وی اظهار کرد: دولت سوریه به تعهدها خود در مورد کمیته قانون بنیادی عمل کرد و از توافق صورت گرفته در مورد ادلب نیز استقبال کرده هست.

انتهای پیام

منبع:
اشتراک گذاری

ارسال نظر

گرم طلا
گرم طلا2,800,000-700,00080%
مثقال طلا2,800,000-700,00080%
تمام سکه طرح قدیم2,800,000-700,00080%
تمام سکه بهار آزادی2,800,000-700,00080%
سکه نیم بهار آزادی2,800,000-700,00080%
سکه ربع بهار آزادی2,800,000-700,00080%
دلار آمریکا
شاخص بازار بورس