خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام حسن روحانی شب هنگام در جلسه شورای اداری آذربایجان‌غربی که در سالن شهید عطایی استانداری برگزار شد، گفت: تمام هم و غم دولت و مسئولین این هست فشاری که بر مردم در مقابل تامین کالاهای بنیادی دست کم باشد و باید این با اهمیت زیادتر از قبل مورد توجه قرار گیرد. ریاست […]

خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام حسن روحانی شب هنگام در جلسه شورای اداری آذربایجان‌غربی که در سالن شهید عطایی استانداری برگزار شد، گفت: تمام هم و غم دولت و مسئولین این هست فشاری که بر مردم در مقابل تامین کالاهای بنیادی دست کم باشد و باید این با اهمیت زیادتر از قبل مورد توجه قرار گیرد.

ریاست جمهور بیان کرد: تمام کوشش دولت این هست که از خانواده‌های تحت فشار پشتیبانی نماید به همین علت، در چهار یا پنج نوبت کمک جبرانی ۲۰۰ هزار تومانی خواهد کرد.

وی بیان کرد: باید بدانیم که چه طور می‌توانیم نیازمندی‌های مردم و جامعه را تامین کنیم و قدر دان ملت و مردمانمان باشیم.

ریاست جمهور در آذربایجان‌غربی تصریح نمود: باید برای رونق قسمتی و توسعه کشور از بخش خصوصی دعوت و پشتیبانی نماییم.

وی اضافه کرد: ما باید اذن سرمایه گذاری در داخل کشور را به ایرانی‌های مقیمی که در خارج زندگی می‌کنند بدهیم چون که صدها میلیارد ثروت کشور در خارج از مرزهایمان قرار دارد.

ریاست جمهور دنبال کرد: ایران سرزمینی هست که اگر سرمایه‌گذار جذب شود، دگرگونی بزرگی در این کشور ایجاد می‌شود.

ریاست جمهور با اشاره به رنگین کمان اقوام بودن آذربایجان‌غربی اقرار کرد: همزیستی مسالت‌آمیز اقوام و ادیان متفاوت در طول سالیان متفاوت در کنار هم علت موقعیت خاص آذربایجان‌غربی در میان دیگر استان‌های کشور شده هست.

استان مرزی بودن مجال بی بدیلی برای رونق صادرات و ارز آوری هست

وی تصریح نمود: باید قدردان موقعیت استان مرزی بودن باشید چون که هم مرز بودن با سه کشور عراق، ترکیه و جمهوری آذربایجان موهبت بزرگی هست و می‌توان از این مجال برای رونق صادرات و ارزآوری استفاده نمود.