به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا- مرعشی در این ارتباط اضافه کرد: در حوزه توسعه شهری و روستایی ۴۱۲ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۰۳ میلیارد تومان در استان آماده بهره برداری هست. معاون استاندار در ادامه اظهار کرد: علاوه بر این طی این مدت در حوزه آموزش و پرورش ۵۸ طرح با اعتباری […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا- مرعشی در این ارتباط اضافه کرد: در حوزه توسعه شهری و روستایی ۴۱۲ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۰۳ میلیارد تومان در استان آماده بهره برداری هست.

معاون استاندار در ادامه اظهار کرد: علاوه بر این طی این مدت در حوزه آموزش و پرورش ۵۸ طرح با اعتباری بالغ بر ۷۹ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی طرح های مورد بهره برداری در حوزه ورزش و جوانان استان را نیز ۱۵ طرح با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد تومان عنوان نمود.

مرعشی گفته بود:  134 طرح در حوزه شهرداری های استان نیز با اعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

معاون استاندار افزود: در حوزه راه و حمل و نقل ۴۸ طرح با اعتباری بالغ بر ۸۸ میلیارد تومان، در حوزه آب و برق ۲۰۷ طرح با اعتباری بالغ بر ۵۹ میلیارد تومان، ۲۳ طرح توسعه روستایی، ۴۹ طرح با اعتباری افزون بر ۳۳ میلیارد تومان در حوزه بهداشت و درمان، در حوزه صنعت و تولید ۱۵ طرح با اعتباری بالغ بر۳۲ میلیارد تومان و در جهاد کشاورزی ۱۱ طرح با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان بازنمایی خواهد گردید.

انتهای پیام