به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، کرملین اعلام نمود که ولادیمیر پوتین، ریاست جمهوری روسیه و ملک سلمان بن عبدالعزیز، شاه عربستان در تماسی تلفنی در مورد مبحث کشتن جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد سعودی اظهار کرد وگو کردند. دو طرف در این ارتباط علاوه بر این […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، کرملین اعلام نمود که ولادیمیر پوتین، ریاست جمهوری روسیه و ملک سلمان بن عبدالعزیز، شاه عربستان در تماسی تلفنی در مورد مبحث کشتن جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد سعودی اظهار کرد وگو کردند.

دو طرف در این ارتباط علاوه بر این در مورد وضعیت خاورمیانه بویژه مساله سوریه  اظهار کرد وگو کردند.

در همین راستا، دفتر رسانه ای ریاست جمهوری روسیه نیز استمرار مشارکت های دو طرفه در راستای های انرژی و ارزیابی آخرین تغییرات منطقه را از دیگر محورهای این اظهار کرد وگوی تلفنی عنوان نمود.

به گفته کرملین ملک سلمان در این ارتباط از پوتین دعوت کرده که به عربستان عزیمت کند و دو طرف برای کوشش به منظور تعیین زمان این عزیمت از طریق کانال های دیپلماتیک توافق نمودند.

کرملین در ادامه اضافه کرد که این ارتباط به درخواست طرف عربستانی انجام شده است.

در همین راستا، خبرگزاری عربستان نیز اعلام نمود که ملک سلمان در اظهار کرد وگوی خود با پوتین او را از کارهای و تحقیق های صورت گرفته برای کشف کامل حقایق کشتن خاشقجی باخبر کرده است.

پوتین نیز اعتماد خود را در مورد “صحت کارهای پادشاهی عربستان و شفافیت تحقیقات” پوتین نیز اعتماد خود را در مورد “صحت کارهای پادشاهی عربستان و شفافیت تحقیقات” در حال انجام ابراز کرد.

انتهای پیام