به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بهای معاملات آتی نفت برنت بعد از دو درصد کاهش در روز پنج شنبه، در معاملات روز جاری ۸ سنت (۰.۱ ۲۶ بهای معاملات آتی نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با ۱۸ سنت (۰.۲ ۲ درصد) افزایش، به ۶۸.۷۶ نفت برنت از اوائل هفته جاری تاحالا ۱.۸ ۸ […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بهای معاملات آتی نفت برنت بعد از دو درصد کاهش در روز پنج شنبه، در معاملات روز جاری ۸ سنت (۰.۱ ۲۶

بهای معاملات آتی نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با ۱۸ سنت (۰.۲ ۲ درصد) افزایش، به ۶۸.۷۶

نفت برنت از اوائل هفته جاری تاحالا ۱.۸ ۸ درصد و نفت وست تگزاس اینترمدیت ۱.۵

آژانس بین المللی انرژی روز پنج شنبه اخطار داد که گرچه ارائه در بازار نفت در حال حاضر محدوده شده و درخواست ها برای نفت در جهان در سه ماه آینده به ۱۰۰ میلیون بشکه در روز خواهد رسید اما خطر های اقتصادی جهانی رو به افزایش هست.

دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا روز پنج شنبه در توییتی نوشته بود: آمریکا در این گفتگوها دست بالاتر دارد.

علاوه بر این نگرانی ها نسبت به کم بودن ارائه با آماری که نمایش داد تولید نفت آمریکا در هفته گذشته به سبب تنگنا حجم خط لوله، ۱۰۰ هزار بشکه در روز کاهش یافته و به ۱۰.۹ ۹ میلیون بشکه در روز دست یافته هست، تقویت گردید.

گرچه اداره اطلاعات انرژی آمریکا در دورنمای کوتاه مدت، حدس تولید نفت روسیه و عربستان سعودی را منتشر نمی کند اما توقع دارد تولید نفت آمریکا در اواخر سال ۲۰۱۸ و در سال ۲۰۱۹ از تولید این دو کشور فراتر رود.

طبق گزارش رویترز، تحریم های آمریکا بر علیه صادرات نفت ایران که از نوامبر شروع می گردد نیز نگرانیها نسبت به کم بودن ارائه را افزایش داده هست.

انتهای پیام