وی به پیشنهاد افزایش ۳۰ درصدی قیمت هتل ها و جایگاه ها اقامتی اشاره نمود و اظهار کرد: در صورت اعمال این ۳۰ درصد هزینه های هتلداران با شرایط موجود به نقطه سربه سر می رسد و اصلا و ابدا در این شرایط هتلداران قادر به ادامه فعالیت نخواهند بود. بازرس جامعه هتلداران ایران دنبال […]

وی به پیشنهاد افزایش ۳۰ درصدی قیمت هتل ها و جایگاه ها اقامتی اشاره نمود و اظهار کرد: در صورت اعمال این ۳۰ درصد هزینه های هتلداران با شرایط موجود به نقطه سربه سر می رسد و اصلا و ابدا در این شرایط هتلداران قادر به ادامه فعالیت نخواهند بود.

بازرس جامعه هتلداران ایران دنبال کرد: ما پیشنهاد دو نرخی شدن قیمت هتل ها را به ارز و ریال عرضه کردیم تا طبق آن عرضه خدمات به گردشگران خارج از کشور طبق ارز صورت پذیرد تا قسمتی از مشکلات هتلداران رفع گردد.

بذری به چند برابر شدن هزینه آب، برق و گاز با اعمال تعرفه های خاص اشاره و افزود: متاسفانه مسئولین هزینه های آب، برق، گاز و هتل ها را با منازل مسکونی اشتباه گرفتند، در حالی که توقع داریم با شرایط خاص هزینه ها را محاسبه کرده و هتلداران را در عرضه خدمات به مسافران و توریسم فراهم آوریم.

بازرس جامعه هتلداران ایران اظهار کرد: نه فقط دولت در این زمینه مشارکت لازم را انجام نمی دهد لکن خود دولت به حریف فعالین این بخش مبدل شده به به صورتی که بیشتر دستگاه های دولتی با احداث مهمانسرا که مدیریت آن بویژه پرداخت هزینه های آب، برق و گاز از محل بیت المال انجام می گردد خود را به حریف جدی هتلداران و صاحبان جایگاه ها اقامتی مبدل کرده اند.

بذری افزود: در کنار این رقابت ناجوانمردانه بعضی ادارات و سازمان ها با عنوان جایگاه ها آموزشی اقدام به ساخت هتل و جایگاه ها اقامتی برای کارکنان خود کرده اند و با اهمیت تر از همه آموزش و پرورش به جای ماموریت آموزشی و پرورشی به هتلداری روی آورده هست.

انتهای پیام